Angelus Spring MetalStorm

Angelus Spring MetalStorm

Benefičný metalový koncert pod hlavičkou Angelus Festu sa prvýkrát uskutoční vo Zvolene. Fanúšikovia kvalitného metalu sa môžu tešiť na vystúpenie piatich kapiel, ktoré vystúpia 15. apríla 2023 vo Wake up Clube.
 

Organizátorom sa v roku 2022 podarilo na 5 benefičných podujatiach vyzbierať dohromady 6373 € na dobročinné účely (pre OZ Svetielko nádeje, OZ Onkológia BB a zvieracie útulky), v roku 2023 by svoje aktivity radi rozšírili aj mimo Banskú Bystricu a koncert Angelus Spring MetalStorm je prvou takouto lastovičkou.

„Veľmi nás teší, že si môžeme zahrať na tejto parádnej akcii a zároveň pomôcť 4-nohým kamarátom z Bláznivého zverinca. Veríme, že metalisti a hardcoráci si prídu na svoje. Náš set bude obohatený o skladby z nášho čerstvého albumu "Demonic-eyed 4", plus šľahneme aj zopár „D-E klasík“. A ako sa stalo dobrým zvykom na našich koncertoch, tak ani na Angelus Spring MetalStorm nebude chýbať náš spolusúputník Dominus Dadcarius a jeho prenáramne lyrický vokálik, udržujúci všetkých susedov v pohotovosti“ - dodáva Luboshio z kapely DEMONIC-EYED, ktorý je spoluorganizátorom koncertu.

Žánrovo príbuzná, thrashmetalová kapela PERFORMED z Prievidze pozýva na koncert každého, „kto má rád tvrdú muziku a aj rád podporí správnu vec. Benefičná akcia vo Zvolene, kde sme už dlhšie nehrali, je skvelá príležitosť zabaviť sa a aj pomôcť. Preto neváhaj a prídi, zostava kapiel určite stojí za to. V súčasnosti chystáme nasledovníka našeho albumu "Moronia", ktorý vyšiel pred dvoma rokmi. Viacero skladieb máme rozpracovaných, niektoré už takmer dokončené a je veľmi pravdepodobné, že vo Wake up Clube niečo z nového materiálu premiérovo predstavíme.“

„Thrashovú trojicu“ dopĺňa kapela TECHNOLOGY OF DEATH zo Žiaru nad Hronom.
Žánrovým spestrením budú vystúpenia melodic death/folk metalových Levičanov ACHSAR 
a stoner/doomových OLD TOMB zo Šale.

Celý výťažok z koncertu bude venovaný pre OZ Bláznivý zverinec.
15. 4. 2023 bude mať teda každý metalový fanúšik zo Zvolena a okolia možnosť spojiť príjemné s užitočným – parádne sa zabaviť a prispieť na dobrú vec!


Zdroj: Vlado Lauko / Angelus Fest

Informácie o koncerte

Názov: Angelus Spring MetalStorm

Mesto: ZVOLEN

Klub/miesto: Wake up Club

Dátum: 15.04.2023

Začiatok: 19:00

Vstupné: T.B.A

Webová stránka

Kapely

DEMONIC-EYED
ACHSAR
PERFORMED
OLD TOMB
TECHNOLOGY OF DEATH

Názory redakcie

Chýba názor redakcie