DEATHSTARS: European tour 2022

DEATHSTARS: European tour 2022

DEATHSTARS zahrají v rámci svého Evropského turné k nové desce v Praze, ale až 22.4.2022.

Švédská industrial/gothic metalová kapela DEATHSTARS se na delší dobu odmlčela. Ovšem v loňském roce oslavili návrat kytaristy Cat Casina do kapely a cestu do povědomí fanoušků začali hledat svými nezapomenutelnými show na festivalech jako Wacken, Graspop či Masters of Rock. Ano, senzace DEATHSTARS je zpět! Vrací se po dlouhých čtyřech letech a už se nemůže dočkat, až vás znovu zasáhne svými zbrusu novými kousky! 
Kapela v současné době dokončuje práce na svém novém albu, následníkovi zatím poslední desky "The Perfect Cult" (2014), které by se mělo objevit co nevidět! Mějte oči otevřené - deska může zaútočit každým dnem!Kapela svůj návrat komentuje slovy: 
„Jsme zpět! Po čtyřech letech dobíjení energie, s Cat Casinem zpátky v kapele a s maniakálním Nitrem na bicí, vám letos předvedeme jedno velké peklo! Seznamte se se znovuzrozenými DEATHSTARS!“
I vy, fanoušci v Česku, máte tuto možnost, neboť Švédové na vás pamatovali při plánování svého turné a jedna show patří také Praze. 22.4.2022 se kapela představí v klubu MeetFactory. Nenechte si to ujít!

Předprodej vstupenek na webu Masters Of Rock a v síti Ticketportal.


Zdroj: PRAGOKONCERT Bohemia

Informácie o koncerte

Názov: DEATHSTARS: European tour 2022

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: MeetFactory

Dátum: 22.04.2022

Začiatok: 20:00

Vstupné: 690 Kč (předprodej)

Webová stránka

Kapely

DEATHSTARS - industrial/gothic metal (SWE)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie