Prague Rocks 2023

Prague Rocks 2023

Po největším severoamerickém stadionovém turné v roce 2022, na které se prodalo více než 1,3 milionu vstupenek, se vělehlasné rock/metalové legendy MÖTLEY CRÜE z Hollywoodu a DEF LEPPARD z Anglie vydávají v roce 2023 na celosvětové "The World Tour". A přijedou i do Prahy.

„V létě jsme si hraní "The Stadium Tour" v Severní Americe neuvěřitelně užili a opravdu se nemůžeme dočkat, až v roce 2023 vyrazíme na cestu kolem světa. Crüeheads v Latinské Americe a Evropě: Připravte se! Přijdeme si pro vás a nemůžeme se dočkat, až vás všechny příští rok konečně zase uvidíme venku!“ – uvedli MÖTLEY CRÜE ve společném prohlášení.Světové turné, které produkuje společnost Live Nation, odstartovalo v únoru 2023 v Mexico City. V květnu se elektrizující pódiová show obou kapel přesouvá do Evropy.
2. června se zastaví v Praze na letišti Letňany, a to v rámci festivalu Prague Rocks.
Pro info: kapely zakončí turné v skotském Glasgow v Hampden Parku.

„Poté, co jsme se letos konečně vrátili na cesty a absolvovali monumentální letní turné v USA a Kanadě, jsme nadšeni, že můžeme toto masivní stadionové turné přenést do velkých měst po celém světě a v Evropě začít v Sheffieldu, kde to pro nás před 45 lety všechno začalo. Těšíme se, že se tam někde brzy uvidíme!“ – řekl Joe Elliott z DEF LEPPARD.

Jako speciální hosté na tomhle hudebním festivalu vystoupí WOLFMOTHER z Austrálie, česká rocková banda KABÁT a svědská naděje ECLIPSE.Prague Rocks se uskuteční 2.6. 2023 v Praze na letišti Letňany.
Časový plán a další info najdete na FB události.

Předprodej vstupenek v sítích Ticketportal a Ticketmaster.
SPECIÁLNÍ nabídka: Za dvě vstupenky na festival teď zaplatíte jako za cenu jedné.
Stačí se zaregistrovat do LiveNation klubu a odkaz na tuto časově omezenou akci se zpřístupní na webu.


Zdroj: LiveNation CZ

Informácie o koncerte

Názov: Prague Rocks 2023

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Letiště Letňany

Dátum: 02.06.2023

Začiatok: 14:00

Vstupné: stání A: 2490 Kč / stání B: 1490 Kč

Webová stránka

Kapely

MÖTLEY CRÜE - heavy/glam metal (USA)
DEF LEPPARD - hard rock (ENG)
+
Wolfmother (AUS)
Kabát (CZE)
Eclipse (SWE)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie