APRIL WEEPS s novým albumom

APRIL WEEPS s novým albumom
Unikátna galéria hornín v rôznych fázach a formách výskytu. Svedectvo života jedinca v 21. storočí ovešaného očakávaniami, hľadajúceho, bojujúceho, podriaďujúceho sa, strácajúceho seba, zneživujúceho sa sťaby kameň. Podarí sa znovuobjaviť význam...?
Drahí Weeperi, sme nesmierne radi, že Vám dnes môžeme predstaviť náš nový album s názvom „Cataclastic“. Ide o koncepčné dielo pozostávajúce z 8 piesní:
1. Igneous
2. Fundamental Ingressions
3. Crossing the Waves
4. Briolette Cut
5. Into the Mass Flow
6. Ruptures
7. Cataclasis
8. Lithos
Album je pre nás veľkým míľnikom, a to z viacerých hľadísk. Prvým bola zmena nášho doterajšieho zaužívaného systému tvorenia piesní, ktorý sme otočili o 180° a začali tvoriť hudbu do vytvoreného konceptu. Zároveň sme sa prvýkrát rozhodli uchopiť proces nahrávania a proces vytvárania vizuálu plne do vlastných rúk, a teda viac ako kedykoľvek predtým je tento album autenticky náš. Jedinou pomyselnou výnimkou tejto autenticity, a tiež veľkou čerešničkou na torte, je mastering, o ktorý sa postaral vychýrený Jens Bogren z Fascination Street Studios (KATATONIA, OPETH, DIMMU BORGIR...). zdroj: FB APRIL WEEPS.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024