BELPHEGOR v sestavě Basinfirefestu

BELPHEGOR v sestavě Basinfirefestu

Netušíme, zda budou hořet kostely, plameny ve vašich očích však určitě. Přivítejte v sestavě Basinfirefestu temné Rakušáky BELPHEGOR!

BELPHEGOR v roce 1990 založil její kytarista Helmuth. Než ale svou skvadru vytáhl za hranice domoviny, trvalo mu to téměř 10 let. Od té doby však temné komando brázdí podia všech kontinentů bez ustání a neustále do svého stáda nabírá další věrné ovečky, až se mu v r. 2006 podařilo zakotvit u gigantu Nuclear Blast.
Ďáblové ze Salzburgu se zajímají o nejtemnější stránky čarodějnictví, démonologie a zákoutí, kam není radno strkat nos, hudebně se tito krvelační black/death čarodějníci prezentují vysokorychlostním black/death metalem, který nenachází cestu pro jakékoli kompromisy.

Oznámení nových kapel pro návrat Basinfirefestu po jeho pauzičce se neslo převážně na vlně zahraničních kapel. Víme ale, jak důležitá u nás na festivalu je i česká scéna, a to nehledě na žánry od punku po metal. Aktuální update je tedy zaměřen veskrze na tuzemské interprety, ale furt to ještě není všechno, buďte ve střehu!

Nově potvrzené kapely:
BELPHEGOR (blackened death - AT), ASMODEUS (progy thrash/heavy), BOHEMYST (black/death), DEBUSTROL (thrash), E!E (punk), ET MORIEMUR (doom/death), EXORCIZPHOBIA (thrash), HYPNOS (death), INNERSPHERE (melodic death), LOCOMOTIVE (metal/hardcore), S.A.S. (punk), SATISFUCKTION (grunge/alternative), SILENT GENERATION (deathcore/slam), SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (folk doom), SPS (punk)


Basinfirefest se odehraje 23.-26. 6. 2022 ve Spáleném Poříčí.
Vstupenky jsou nyní v předprodeji za 2100 Kč.
K dispozici také vouchery pro juniory 13-17 let za 900 Kč.
 
Veškeré novinky jsou postupně zveřejňovány na oficiálním webu a FB události.
Zůstaňte naladěni, další kapely budou přibývat!
 
 
Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie