BETWEEN THE PLANETS představují singl z nového alba!

BETWEEN THE PLANETS představují singl z nového alba!

BETWEEN THE PLANETS v čele s producentem Martinem Spacoshem představují první singl z nového alba Parallel World, které vyjde 18. září 2021.

Singl se jmenuje Waves Of Consciousness a je zároveň první ze dvou skladeb, na které přispěl svým kytarovým sólem kytarista Sam Vallen z australských CALIGULA´S HORSE.

O vizuální stránku singlu se postaral Michal Skořepa (STROY).

Sám Martin Spacosh se kromě hudby postaral i o všechny nástroje kromě bicích (ty nahrál jeho dlouholetý spoluhráč Filip Kittnar) a singl, resp. celé album taky zmixoval. Mastering pak provedl věhlasný dánský zvukový inženýr Jacob Hansen (VOLA, KATATONIA, EVERGREY, ..).

"Musím říct, že mě Sam mile překvapil svým přístupem. Spolupráce s ním byla velmi přátelská, prakticky ihned pochopil mou ideu nálady, jakou by mělo dané sólo vyjadřovat a dodal naprosto skvělé party. To samé se dá říct o Michalu Skořepovy, který se postaral o vizuální stránku singlu. Původně jsem po něm chtěl nějakou koláž, ale Michal nakonec přišel s tímhle skvělým kresleným nápadem. Vzpomínám si, jak jsem mu na jeho žádost posílal videa, jak mrkám během mého cyklovýletu přes Polsko a nakonec jsem jeho požadavek splnil dle jeho představ až na čtvrtý pokus:) dodává Spacosh.

V těchto dnech se BETWEEN THE PLANETS také připravují na živá vystoupení, která by měla následovat po vydání alba.

Zároveň je již spuštěna předobjednávka nového alba na Bandcamp profilu kapely.

Odkazy:

SINGL (YouTube): https://youtu.be/O86_YCjIBuE

BANDCAMP: https://betweentheplanets.bandcamp.com/album/parallel-world

FACEBOOK: www.facebook.com/betweentheplanets

INSTAGRAM: www.instagram.com/betweentheplanets

Názory redakcie

Chýba názor redakcie