BLUT AUS NORD do krevního oběhu vpichují první dávku CD Hallucinogen

BLUT AUS NORD do krevního oběhu vpichují první dávku CD Hallucinogen

Franzouzský projekt BLUT AUS NORD nedávno oznámil vydání nového alba pod záštitou Debemur Morti Productions. A právě vy budete subjektem, na němž bude chystaný počin "Hallucinogen" a jeho účinky otestovány. 

Celou svou historii procházeli nekončící uměleckou transformací a jejich hudba vždy byla organismem z jiných světů. Mimozemským životem, který byl vždy vhodným k pečlivému mikroskopickému průzkumu. Bylo tedy jasné, že se s novým albem BLUT AUS NORD pokusí prolomit hranice žánru a ponoří se do vnějších oblastí vědomí. 

Vindsval se k tomu vyjádřil tak, že "Hallucinogen" vyjadřuje nové stádium v našem procesu neustálé regenerace.

"Hudba je fascinující úkol bez konce...a bylo by nepořádkem vyjádřit stejnou škálu emocí, nepořádkem, který by zůstal zamrzlý ve stejné estetice, stejné energii, nepořádkem, uvolňovat stejnou věc znovu...a znovu...a znovu...," řekl Vindsval. 

Podle prvních reakcí zahraničních novinářů směřuje "Hallucinogen"  k rafinovanějšímu a otevřenějšímu zvuku. Hudba je údajně rozsáhlejší než kdykoliv předtím, ve své kráse a věrnosti oddaná mocnostem za hranicemi času a prostoru. "Hallucinogen" zachycuje moderní black metalové fanoušky, kteří na žánr nahlížejí jako na duchovní rozměr. BLUT AUS NORD mají k dopravě po krevním oběhu připravenou novou skladbu "Nomos Nebuleam", která překvapí odtažitým black metalem s kosmickými samply, působícími jako impulzy z niterních dimenzí našeho skrytého vědomí, jež odemykáme. Skladba k poslechu zde

Názory redakcie

Chýba názor redakcie