Bruce Dickinson představí v Praze svou autobiografii

Bruce Dickinson představí v Praze svou autobiografii

Bruce Dickinson, zpěvák legendárních IRON MAIDEN, se českému publiku poprvé ukáže v netradiční roli - v rámci večera mluveného slova představí 25.10.2019 v Praze svou autobiografii "What Does this Button Do?". A bude odpovídat i na dotazy z publika. 

Bruce Dickinson je považován za jednoho z největších zpěváků heavymetalového světa. Kromě desetiletí strávených s IRON MAIDEN, prožil také mimořádný život mimo koncertní pódia.
 
V roce 2017 mu vyšla publikace "What Does this Button Do?", která je jeho autobiografií a kterou podpořil na několika veřejných čteních a diskuzích s publikem v divadlech ve Velké Británii.
"An Evening with Bruce Dickinson" se od té doby vyvinul v plnohodnotnou one-man show podobnou vystoupení stand-up komiků, která trvá déle než dvě hodiny a která sklízí úspěchy po celém světě.

Večer, který je rozdělen na dvě části, představí Bruce v humorném, často satirickém pohledu na jeho pestrou a dobrodružnou uměleckou dráhu. Přináší přesvědčivé příběhy v jedinečném anarchickém stylu, které jsou doplněny fotografiemi a nejrůznějšími anekdotami.
Druhá polovina večera je věnována výhradně otázkám a odpovědím, kde se podivné, upřímné a často zcela bláznivé otázky fanoušků řeší s naprosto improvizovanými - a vždy brilantně pohotovými - odpověďmi od Bruce, což činí z tohoto večera velmi zábavný zážitek. 
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a staňte se svědky vyprávění jedné z nejzajímavějších ikon na světě, a to v intimním prostředí.

Bruce Dickinson se poprvé se svou show představí v Česku 25.10.2019 v malém sále pražského O2 universum.
Představení je celé v anglickém jazyce.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketmaster.
Ceny vstupenek: 990 - 1590 Kč.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: LiveNation CZ.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky