Brutal Assault 23 hlásí další várku kapel

Brutal Assault 23 hlásí další várku kapel

Další várka kapel je tady! Brutal Assault 23 se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Death metalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.

Pokud jde o jinou klasiku, do josefovské pevnosti vůbec poprvé zavítají také HELMET, aby fanoušky zválcovali živelným post-hardcorem postaveným na groovy kytarách a především nezaměnitelném hlasu Page Hamiltona.

Na temnější strunu zabrnká mimo jiné křehká Amalie Bruun se svým projektem MYRKUR, kde kombinuje syrové a zemité blackové disharmonie s melancholickým vokálem ve stylu Chelsea Wolfe. PALLBEARER pro změnu rozbourají hradby Josefova svým zádumčivým doom metalem, který zní, jako kdyby k RUSH nastoupil Matt Pike. Temný břeh hudebního extrému zaplní také LVMEN, další post-hardcorový kult, který vyškolil minimálně tuzemskou scénu deskou "Mitgefangen Mitgehangen".

Core fanouškům přijedou rozproudit krev H2O se svým živelným hardcore/punkem, kde kombinují vlivy Cro-Mags nebo Agnostic Front s drajvem Token Entry. Návrat po letech ohlašují také skotští metalcoroví bijci BLEED FROM WITHIN. Nekompromisní thrashové řemeslo pro změnu slibu E-FORCE, kde najdete bývalého člena Voivod, ale i kytaristu tuzemské Exorcizphobia.

Jiný pohled na extrém nabídnou francouzští HORSKH, kteří zdevastují publikum svým nečekaně brutálním electro-industrialem.

Více info o festivalu Brutal Assault 23 najdete na jeho oficiálním webu a FB profilu.


Zdroj: Obscure Promotion

 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie