Brutal Assault 24 je vyprodán a zveřejnil hrací časy

Brutal Assault 24 je vyprodán a zveřejnil hrací časy

Ještě než začnete detailně analyzovat celý program Brutal Assaultu 24, máme v soupisce dvě změny. Většina z Vás už zaznamenala, že MYRKUR je těhotná a zrušila z tohoto důvodu veškerá letní vystoupení. Přejeme jí v nastávající roli jen to nejlepší! Druhými odpadlíky jsou MONSTER MAGNET, jejichž zpěvák jde na operaci mandlí. Je velmi pravděpodobné, že obě kapely se objeví na soupisce pro příští 25. ročník.

Nahradit v tuto dobu obě kapely naprosto adekvátně co do velikosti a žánru bylo prakticky nemožné, ale i přesto se nám podařilo získat dvě hvězdná jména. Těšit se můžete na extrémní all-star trio VLTIMAS, které přiveze letošní desku „Something Wicked Marches In“, a retro hardrockery KADAVAR, kteří mají před vydáním nového alba „For The Dead Travel Fast“. Věříme, že obě kapely náš nabitý line-up pozvedly ještě o kousek výš a že si obě vystoupení maximálně užijete.

Jako poslední informaci připojujeme, že Brutal Assault 2019 je VYPRODÁN - už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky! Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.

Brutal Assault letos proběhne 7.-10. srpna (augusta) v Pevnosti Josefov.
Více informací najdete v PR na našem webu a na FB události. Hrací časy pak na plakátu níže.

Brutal Assault 24

 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie