BRUTAL ASSAULT 26 - Druhý update kapel

BRUTAL ASSAULT 26 - Druhý update kapel

Silné návraty a tři premiéry. Jsme tu s druhým updatem pro Brutal Assault 26, který obsahuje silné návraty, ale i tři premiéry.

K navrátilcům patří nejslavnější kapela Brazílie SEPULTURA, blackmetalová panzer-bestie MARDUK a jeden zástupce 'The Big Four' ANTHRAX.

Zajisté na brutal soupisce po 9 letech uvítáte deathmetalové tradicionalisty BENEDICTION, hardcore matadory TERROR, thrashery SUICIDAL ANGELS, nebo I AM MORBID. Bez Treye to sice Morbid Angel nejsou, ale morbid-duo David Vincent a Pete Sandoval vám přijedou zahrát "Covenant". Vedle "Legion" druhý deathmetalový klenot, který vám Brutal 2023 nabídne.

Poslední tři jména zařazujeme mezi festivalové premianty. Všechny tři kapely dost osobitě nahlíží na deathcore a prokazují, jak silným hráčem na extrémní scéně a hybatelem nových trendů deathcore může být. Pod podiem nastanou jatka, těšte se na SIGNS OF THE SWARM, WITHIN DESTRUCTION a FIT FOR AN AUTOPSY.


To všechno 9.-12. 8. 2023 v Pevnosti Josefov.
Předprodej vstupenek je dostupný na festivalovém webu.
Více informací najdete také na FB události.


Dosud potvrzené kapely:
ANTHRAX – Archspire – Beartooth – Benediction – Biohazard DEICIDE – Dying Fetus – Fit For An Autopsy – Gatecreeper – HYPOCRISY I Am MORBIDMardukNAPALM DEATH – Nile – SEPULTURA – Signs Of The Swarm – Suicidal Angels – TerrorTRIVIUM – Within Destruction


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie