BRUTAL ASSAULT 23 hlásí nové kapely i změny

BRUTAL ASSAULT 23 hlásí nové kapely i změny

Na začátek čertužel musíme uvést kapely, které již byly potvrzeny, ale z různých důvodů nakonec nemůžou na festival dorazit: DIABLO SWING ORCHESTRA, IHSAHN, SAINT VITUS, NOVEMBERS DOOM a GRAVEYARD.

Z pozitivní stránky věci začneme přírůstkem na poli houževnatého severského death/thrashe s DIABOLICAL a s kmotry alternativního hardcoru s příměsí rapu a saxofonů DOG EAT DOG. Rozpadající se prostředí post-industriálního Birminghamu inspirovalo ESOTERIC k jejich funeral doom/deathu, zatímco podobné prostředí Slezska inspirovalo FRONTSIDE již na začátku 90. let k jejich osobitému pojetí metal hardcoru s příměsí všemožných stylů.
O poznaní odlehčený bude hrnoucí goregrind italských GUINEAPIG. Na seznam rovněž přibyly téměř zdomácnělé veličiny grindcoru z Francie INHUME, výtečný progresivní death PERSEFONE z andorrského knížectví a legendární brazilský crossover 
RATOS de PORÃO​, který to táhne už víc než 35 let a stále se nechystá zpomalit!

Náš update dále pokračuje výběrem toho nejlepšího z domácího undergroundu: řeznický death metal v podání ANIME TORMENT a CUTTERED FLESH, dark blackgaze DÆRRWIN, stálice melodic death/black metalu DEPRESY, kmotří místní scény zámořské školy death metalu GODLESS TRUTH či industrial black GORGONEA PRIMA.
Opět se na vás chystají také divocí provokatéři HENTAI CORPORATION, melodic death metalisti INNERSPHERE, brutal death v podání POPPY SEED GRINDER, osobití alternativci PRVNÍ HOŘE, emo hardcore RAVELIN 7, slovenskí pagan/extreme metalisti RAMCHAT a původci folk/doomu SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY.

Více info o festivalu Brutal Assault 23 najdete na jeho oficiálním webu a FB profilu.


Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie