CHILDREN OF BODOM a ich požiadavky na More Than Fest

Ďalšia metalová jazda na Slovensku sa už blíži - More Than Fest 2016 vo Zvolenskej Slatine! Organizátori zverejnili požiadavky hlavnej hviezdy podujatia, fínskych CHILDREN OF BODOM.

Ako sme už informovali v PR, More Than Fest 2016 sa uskutoční od 19. do 20. augusta na futbalových ihriskách vo vyššie uvedenej obci pri Zvolene. Na festivale pod záštitou agentúry EPG vystúpia naozaj zvučné metalové mená a preto podujatie nemá jedného headlinera, ale troch co-headlinerov.
Medzi nich patrí aj Alexi Laiho so svojou kapelou z krajiny tisícich jazier, CHILDREN OF BODOM. Päť členov skupiny príde do Zvolenskej Slatiny s ďalšími piatimi ľuďmi , ktorí tvoria ich tím. Fíni chcú mať veľkú a čistú šatňu, kde sa zmestí práve spomínaných 10 ľudí. V nej chcú mať príjemné jemné osvetlenie. „Okrem toho chcú mať v šatni pekné a mäkké sedenie a ležanie, pár veľkých lehátok a kreslá,“ doplnil organizátor More Than Festu, Ján "Amok" Poliak.


V šatni veľké zrkadlo, množstvo uterákov, vodka i miestne pivo
Okrem tohto požadujú CHILDREN OF BODOM v šatni dva stoly, jeden veľký a jeden malý. Veľa zásuviek, internet a veľký odpadkový kôš. „Kapela chce aj chladničku alebo výrobník ľadu, kávovar a čajový set-up, veľmi čisté záchody a sprchy výhradne iba pre nich. V šatni nebude môcť chýbať ani veľké zrkadlo,“ prezradil ďalej Poliak.
Veľmi zaujímavá je aj položka uteráky. Dokopy ich kapela chce 35. Dvadsať kusov uterákov potrebujú do šatne na sprchovanie, ďalších 15 na pódium. No majú špeciálnu požiadavku. Uteráky musia byť minimálne 2-krát opraté predtým, ako sa dostanú ku kapele.

A ako sa chcú Fíni na Slovensku stravovať? „Chcú mať veľký kôš zeleniny a ovocia, jeden okrúhly chlieb, roztriedený balík čokoládových tyčiniek, jedno veľké balenie nesolených orechov, slané a pražené arašidy. Ďalej chce mať kapela chipsy značky Lays,“ zverejnili organizátori najzaujímavejšie položky z požiadaviek. To však sú všetko položky, ktoré chcú mať v šatni. 
Samozrejme, kapela je z Fínska, takže nesmie chýbať ani litrová fľaša vodky značky Smirnoff alebo Finlandia. Takisto chcú hudobníci balenie fľaškových pív Corrona. „Skupina chce ochutnať aj nejaké miestne pivo, len nesmie byť tmavé,“ doplnil Ján Poliak. „Childreni“ chcú takisto fľašu bieleho vína Pinot Grigio. K tomu džúsy, minerálne vody alebo Red Bull bez cukru.

Večera a hotel
S večerou to budú mať organizátori ťažšie. Ak nebude mať kapela k dispozícii v blízkosti areálu žiadne možnosti stravovania pre vegetariánov a vegánov, tak na mieste ešte prediskutujú ďalšie možnosti stravovania členov kapely a jej tímu. 
Fínski metalisti uzatvoria celý program More Than Festu, v sobotu zahrajú od 23:30 do 1:00. Kapela a jej doprovod na Slovensku aj prespia. V podmienkach však stojí, že musia spať v minimálne štvorhviezdičkovom hoteli, ktorý patrí do medzinárodne uznávaného reťazca. „Ďalšou zaujímavosťou je, že na hoteli si praje kapela aj izbovú službu,“ dodal Ján „Amok“ Poliak.

 

Zdroj: EPG, Stanislav "Stillborn" Černák | Valhalla.sk

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024