DÉLUGE, majestátní bouře nástrojů, jejímž epicentrem je Francie

DÉLUGE, majestátní bouře nástrojů, jejímž epicentrem je Francie

Mezi prudkými poryvy riffů si budete připadat jako ohýbající se stromy. A když strhující bouře pomine a  tichem se ozývají jen studené kapky deště, vyřítí se mocný hurikán. Bouře neustále nabírá na síle, je majestátní, hodná respektu a uznání. Není překvapením, že epicentrem takové síly je Francie. 

To jen DÉLUGE u Metal Blade Records vydali své druhé album "Ægo Templo". Materiál, na jehož každém elegantním tvaru budete hledat filozofický rozměr, vyšel jako CD a LP v různých edicích. Za zmínku stojí určitě limitovaný digipack. K poslechu je i na službě Spotify. O strhující obal, který je plný symbolismu, se postaralo pařížské studio Metastazis

DÉLUGE je gentlemanským duelem (post) black metalu a post-hardcoru. Zvuková mozaika je doplněna o shoegazový romantismus, post-rockové nádechy svěžího vánku a ambientní noření se do hlubin poznání a existenčních otázek. Tohle všechno nese pečeť francouzské elegance a hrdosti, která dýchá z každého tónu, a to je podpořeno volbou rodného jazyka coby vyjadřovacího prostředku.  

Názory redakcie

Chýba názor redakcie