DIMMU BORGIR vydají dvoj-DVD

DIMMU BORGIR vydají dvoj-DVD

Dimmu Borgir jsou záhadou. I přes fakt prací na albu se kapela vždy vytratila z mediálního šumu a scény, dlouhodobé ticho okolo norského tábora bralo naději na to, že se někdy dočkáme dalšího alba. Rok 2017 se však ponese ve znamení návratu této symfonické blackové legendy. Leč se nejedná o dlouhohrající album, kapela nyní vydá alespoň dvoj-DVD, na němž se bude nacházet koncert s orchestrem a sborem v Oslu a také show z roku 2012, který se odehrál na Wackenu. Vizuální materiál ponese název Forces Of The Northern Night.

Materiál bude venku 14. dubna v různých formátech, které budou brzy odhaleny a také bude součástí celku dokumentární film. A že jste zklamáni z absence informace o tom, že norové vydají nové album? Nezoufejte, na něm skupina údajně pracuje a chystá jej ještě letošním roce vydat. Zda se to Dimmu Borgir konečně podaří je však otázkou. Níže vyjádření Shagratha. 

"For us, this is the pinnacle of our career so far. As a band, we've always used a lot of symphonic elements in our music. But we haven't been able to use a real orchestra. We've had to use samples, synthesisers and so on, so this was a huge, awesome experience for us!"

Názory redakcie

Chýba názor redakcie