EYE OF THE ENEMY otevírají hru novým videoklipem

EYE OF THE ENEMY otevírají hru novým videoklipem

Je to bez mála pět let, kdy se australští EYE OF THE ENEMY naposled vypotili ven s novým albem. Tato dlouhá pauza naštěstí končí datem 11. října tohoto roku. 4. září kapela konečně zveřejnila titulní cover nového alba s názvem "Titan", zahalené v mystické fialové mlze.
Naštěstí pro fanoušky, za ta léta neztratili nic ze své síly ani melodičnosti a hodlají mocně udeřit přesně tam, kam zasáhla death-metalová srdce poslední deska "The Vengeance Paradox".

Rázem - jakoby na povel, se fanoušci probrali ze spánku a nyní jsou připraveni zbořit koncertní haly.
První singl vypuštěný do světa společně s videoklipem nese název "Clay" a slouží jako ochutnávka pulzujících emocí, které celé album nabídne.
Nenechte se zmást tesklivostí klavíru na samém začátku a konci písně. Jestli něco EYE OF THE ENEMY umí, tak je to zahalovat svižný death-metal do hávu uplakané vdovy, až je skoro k nevíře, že nepochází ze Skandinávie. Album "Titan" slibuje plné nasazení všech členů a skladatelsky vyzrálé kousky, které neutrpěly spěchem v nahrávacím studiu, jako tomu často u death-metalových kapel bývá. Melodické kytarové vyhrávky, atmosférické úvody, silné a přemýšlivé texty, brutální vokál Mitche Alexandera a pořádná dávka solidně hraných bicích - to je přesně to, co letos chcete slyšet!

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

METALLICA a ich
novinka
27. januára 2023
UNEARTH vydali nový singel
novinka
27. januára 2023
ROTTEN SOUND chystajú apokalypsu
novinka
27. januára 2023
ENSLAVED - Forest Dweller
novinka
26. januára 2023