HARAKIRI FOR THE SKY: Škody, které si působíme sami

HARAKIRI FOR THE SKY: Škody, které si působíme sami

Populární post-black metalisté HARAKIRI FOR THE SKY jsou opravdu neúnavní. Co dva roky jejich melancholické riffy v zimních tryznách bědují a zasmušilé poetické texty z dopaminu v organismu tvoří zamrzlé potůčky. Tentokrát se tak stane už popáté, a to 29. ledna v příštím roce, kdy vychází nová deska "MÆRE"HARAKIRI FOR THE SKY tak drží (přibližně) své tradiční tempo, které je možná až příliš ukvapené. 

Album vychází v těchto formátech u Art of Propaganda

- Mediabook double CD
- Gatefold double LP with 24 pages booklet
- Limited wooden CD boxset
- Limited wooden vinyl boxset

Tak, jak se ve studiu událo při příležitosti nahrávání dva roky starého alba "Arson“, i nyní se o bicí party postarala bubenická kometa Krimh (DECAPITATEDSEPTICFLESH a další). 

HARAKIRI FOR THE SKY vydali už druhý singl ověnčený videoklipem. Po jedničce "I, Pallbearer" je venku "Sing For The Damage We've Done (feat. Neige)“. Je to smršť riffů, blast beatů a výrazné melodiky, na jakou jsou příznivci Rakušanů zvyklí. Slova J. J. tentokrát patří vzájemnému vzdalování dvou lidí, kteří se po společném soužití odcizují, a to pak vede k nepochopení, zapření, někdy až k toxické nenávisti. 

A jak už vidíte v názvu písně, jako host se v jejím závěru objevuje francouzská blackgaze delegace, Neige z ALCEST„Sing For The Damage We've Done“ pak na ALCEST vzpomíná až autenticky. Zda je to dobře, nebo špatně, to níže posuďte sami. 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie