IN FLAMES prídu do Bratislavy

IN FLAMES prídu do Bratislavy

Švédi IN FLAMES prídu do Bratislavy! Koncert sa uskutoční 23. mája v klube MMC a organizátorom sú Octopus Promotion. Vstupenky si môžete zakúpiť od piatka 24. januára od 11:00 hod. v sieti Lístocheck: https://listocheck.sk/detail/in-flames

 

Kapela oslavuje na hudobnej scéne aktuálne 30 rokov, počas ktorých ich melodický death metal získal jedinečný výraz. Tento proces vývoja môžeme počuť až v trinástich albumoch. Ich ostatný album z minulého roka, “I, The Mask”, nahrali v LA s producentom nominovaným aj na Grammy, Howardom Bensonom. V Rakúsku, Švédsku a aj v Amerike sa album umiestnil na prvom mieste, v Nemecku obsadil druhé miesto medzi najlepšími rockovými a metalovými albumami.
„Môže to znieť ako klišé, ale je to pravda. Potrebujeme, aby bola hudba pre nás rovnako zaujímavá ako pre našich fanúšikov, pretože to pre nás nikdy nebolo len prácou, je to spôsob života, žiť podľa hesla “In Flames we trust” vysvetľuje Björn Gelotte, gitarista. In Flames si tak získalo širokú škálu fanúšikov, ku ktorým sa kapela prihovára ako k “Jesterheads”.

Na pódiu sa stretli aj s velikánmi ako Judas Priest, Avenged Sevenfold, Five Finger Death Punch, či Disturbed, s ktorými prebrázdili svet počas spoločných turné. Tento rok začínajú koncertmi v Rusku a Austrálii, následne pokračujú Európou.

Vstupenky na bratislavský koncert stoja 33€. Na predaj bude aj limitovaný počet vstupeniek Meet and Greet v hodnote 119,90€.

Zdroj: Octopus Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky