IRON MAIDEN se vrátí do Prahy až dvakrát

IRON MAIDEN se vrátí do Prahy až dvakrát

IRON MAIDEN se v roce 2023 vrátí do Prahy a přivezou své zbrusu nové turné "The Future Past".

Tři dny po oficiálním zahájení předprodeje vstupenek na koncert 30.5., pořádající agentura LiveNation hlásí, že se pro velký zájem s kapelou domluvila na druhém termínu. „Železná panna“ si tak u nás dá dvoják: 30. a 31. května 2023 v O2 areně.

V setu turné "The Future Past" se má sice objevit několik skladeb z posledního alba "Senjutsu", hlavní fokus však má být na desku "Somewhere in Time" z roku 1986, ze které vzešla například vypalovačka "Wasted Years" či opus "Alexander the Great".

„Nemělo by smysl opakovat totéž, co jsme podnikali pro "Senjutsu", tak jsme přemýšleli nad dalšími možnostmi a rozhodli se oprášit album "Somewhere in Time", které jsme na dosavadních retrospektivních šňůrách opomíjeli,“ komentuje kapelník Steve Harris.
„Za ty roky jsme obdrželi spoustu žádostí, abychom skladby z něj zařadili do koncertního setu, takže jim teď vyhovíme a samozřejmě přidáme i pár dalších kousků, které určitě oceníte. A navíc to bude příležitost konečně naživo zahrát i některé z rozmáchlejších kompozic ze "Senjutsu".“

Vstupenky jsou v předprodeji prostřednictvím sítí Ticketportal a Ticketmaster.
Více informací najdete na webu pořadatele.


Zdroj: LiveNation CZ

Názory redakcie

Chýba názor redakcie