LEFT TO DIE prinesú do Európy kultový album DEATH - Leprosy

LEFT TO DIE prinesú do Európy kultový album DEATH - Leprosy

Bývalý basgitarista skupiny DEATH Terry Butler oznámil, že založil kapelu LEFT TO DIE, v ktorej budú účinkovať gitaristi Rick Rozz (DEATH, MASSACRE) a Matt Harvey (EXHUMED, GRUESOME), ktorí preberajú aj vokálne povinnosti a bubeník Gus Rios (GRUESOME). Kapela vyrazí na európske turné v marci 2023 a odohrá klasický album Death - "Leprosy" ako celok, spolu s niekoľkými skladbami z albumu "Scream Bloody Gore".

Terry Butler povedal o nadchádzajúcom turné toto: "Je mi cťou hrať "Leprosy" po všetkých tých rokoch. Je to viac ako 30 rokov, odkedy sme Rick a ja rozkývali tieto melódie. Matt a Gus sú dokonalí parťáci, ktorí sa k nám pripoja a sú to obrovskí fanúšikovia DEATH a zabijacki hudobníci."

Rick Rozz povedal: "Fanúšikovia Old School Death - pripravte sa na totálnu brutalitu! Ďakujem Terrymu, Mattovi a Gusovi, že sa to podarilo."

Matt Harvey dodal: "Minulé leto sme mali taký úspech, keď sme americkému publiku priniesli oldschoolový DEATH Metal, že príchod do Európy bol prakticky nevyhnutný. Som pokorný a nadmieru nadšený, že môžem pomôcť Terrymu a Rickovi zachovať si odkaz Leprosy a Scream Bloody Gore. 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky