LINGUA IGNOTA, THE BODY a FULL OF HELL společně v nevidomé jámě

LINGUA IGNOTA, THE BODY a FULL  OF HELL společně v nevidomé jámě

Ten, kdo zná pojem Church of Ra a s ním spojené umělce, jistě pozná i jméno LINGUA IGNOTA. No a pokud jste došli se svými hudebními znalostmi až sem, pravděpodobně budete znát i kapely THE BODY a FULL  OF HELL (všichni tito interpreti už v České republice hráli). 

Trojice těchto projektů je společně propojená. LINGUA IGNOTA účinkovala jako host v THE BODY, no a THE BODY tvořili společný materiál s FULL  OF HELL, přičemž společně odehráli nějaké ty koncerty. A teď si představte, že se žalozpěv plný nenávisti LINGUA IGNOTA, zvrácená elektronika THE BODY a agresivní smršť FULL OF HELL sjednotí v jeden hudební celek.

SIGHTLESS PIT je nový projekt Dylana Walkera (FULL OF HELL), Lee Buforda (THE BODY) a Kristin Hayter (LINGUA IGNOTA). Společně vydají debutové album “Grave of a Dog” 21.02.2019 u labelu Thrill Jockey. K dispozici je první singl s názvem “Kingscorpse”, při němž se určitě nebudete cítit moc komfortně. 

Skutečně to působí, jakoby byl posluchač vržen do jámy, kde se z něj stane nevidomý. A v temnotě se stane obětí mučivých screamů, mrazivého zpěvu a odosobněných beatů a ruchů. Co jiného od této party hudebníků čekat. 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie