NARGAROTH už čoskoro v Žiline

NARGAROTH už čoskoro v Žiline

Už sa vám zbiehajú slinky po poriadnom black metale? Vaše chute budú naplnené - 19. mája 2017 zavítajú do Žiliny NARGAROTHHATE a ďalšie temné spolky.

Klub Kolečko v Žiline priláka čierne duše, kde svoj atmosférický, no zároveň kultový black metal prídu zahrať Nemci NARGAROTH. Kapela hrajúca od roku 1996, ktorá sa do čiernej kroniky metalu zapísala uznávaným albumom „Black Metal ist Krieg (A Dedication Monument)“, nestráca na tempe a ešte pred koncertom stihnú vydať počin „Era of Threnody“. Príďte si užiť kultové skladby, ale aj si vypočuť, čo nové sa ukuchtilo v tejto kuchyni.

Spolu s nimi pricestujú aj povestní ABSU. Kapela z USA, ktorá drtí staré old-schoolové black/thrash postupy s poriadne magickou show. Hlavnou ikonou je frontman  Proscriptor McGovern, ktorý je zároveň bubeníkom kapely, ale nezvykne sa udržať len za bicou sadou a vybehne aj do stredu pódia.
Spoločníkov im budú robiť Poliaci HATE. Veľa ľudí ich má za dvojníkov BEHEMOTH, no svoju temnú tvár si už našli a prídu odprezentovať zbrusu nový album „Tremendum“, ktorý srší temnotou a negatívnymi emóciami. Bude to náramne mystický večer plný čiernych tónov!

Supporty a povinné otváracie jazdy zabezpečia black metalisti NEKRODELIRIUM zo Švédska a belgickí thrash metalisti BLOODROCUTED.

Predpredaj v sieti Ticketportal - vstupenky za: 20 €. Vstupné na mieste: 23 €.
Akciu organizuje Grindex Promotion.


Zdroj: Lukáš "Bukáčo" Polák / Hlukoskop

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

SOEN v Praze - časový plán
novinka
22. septembra 2023
Nové video od INFERNO
novinka
12. septembra 2023
Melodici HINAYANA s novinkou
novinka
10. septembra 2023