Nemecká precíznosť OBSCURA zavíta do Prahy

Nemecká precíznosť OBSCURA zavíta do Prahy

Když si podají ruce technická dokonalost s německou precizností, může z toho vylézt něco skvělého, dokonce až vyjímečného​.
4. listopad/november 2016 bude v Praze patřit kvartetu technických záležitostí.
OBSCURA vyráža na european tour a ich českú zastávku obstaráva, celkem symbolicky, agentúra Obscure Promotion. Místem činu je klub Nová Chmelnice.

O progressive/technical death metalových OBSCURA se ví, ještě aby ne, vždyť jen pár let po svém zrodu (2002) odjeli společné evropské turné s americkými SUFFOCATION, to byl rok 2006 a tentýž rok vychází též jejich debutní album "Retribution". Němci se vypracovali díky své píli až ke smlouvě s Relapse Records, kteří mají na svědomí jejich poslední tři studiová alba. To poslední, "Akrøasis" vychází letos a podpořit ho má i tour 2016, které se přežene přes naši kotlinu.

V ten večer budete mít možnost shlédnout i skvělé američany REVOCATION, kteří za deset let své existence vydali šest dlouhohrajících alb, což je výkon obdivuhodný, zvlášť když ty desky stojí za to. Technical death/thrash metal, kde se spája stará i nová škola.

Kanadští technici BEYOND CREATION vydali své druhé album u Season Of Mist, což o něčem vypovídá, Kanada je vlastně takovou zárukou dobrých a zajímavých kapel. Tihle maníci jedou svůj progressive death po svém a přináší jim to ovoce - zdali zakázané, necháme na Vás.

A taky Američané RIVERS OF NIHIL jedou na podobné vlně technical deathu, existují sedm let a turné po starém kontinentu si určitě zasloužili.

Nejlevnější vstupenky najdete na webu pořadatelské agentury Obscure Promotion.

Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie