Nový videoklip POETRY IN TELEGRAMS – Bulgakov

Nový videoklip POETRY IN TELEGRAMS – Bulgakov

Medzinárodný hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS prichádza s novým klipom/singlom Bulgakov z CD Melancholy, ktoré bolo nominované na Radio_Head Awards v kategórii Hard & Heavy.

Link: https://youtu.be/q_cll1vYG_0

Aj tento videoklip je voľným pokračovaním (už štvrtým!) série o podivínskom učencovi s populárnym Gregorom Hološkom v hlavnej úlohe. Tajomnú Jeannie stvárnila slovenská modelka Klaudia Kamenčíková. Kamera a réžia: Peter Čermák.

POETRY IN TELEGRAMS je medzinárodný projekt, ktorý založil slovenský hudobník Johny Štefeček (sedemstrunová gitara, spev). Na ostatnom albume Melancholy spolupracovali Paul Ortiz (UK) a Jørgen Munkeby (NOR). Zvuk a mastering bol opäť v réžii Rolanda Grapowa (GER).  

Všetky minialbumy (Songs for Desperate Lovers, The PhasesMelancholy) si vyslúžili pozitívne recenzie v rôznych slovenských a českých časopisoch i na našich a medzinárodných internetových portáloch. Tento rok pribudla aj nominácia na Radio_Head Awards (za EP Melancholy). 

Pieseň Bulgakov je posledným singlom z EP Melancholy. Doterajšie nahrávky nájdete na https://poetryintelegrams.bandcamp.com/.

Poetry in Telegrams môžete sledovať aj na nasledujúcich stránkach:

www.poetryintelegrams.com – oficiálna webová stránka s blogom (každý týždeň nový článok)

www.facebook.com/poetryintelegrams - FB stránka Poetry in Telegrams

https://www.youtube.com/user/poetryintelegrams - YT kanál Poetry in Telegrams

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky