POSTCARDS FROM ARKHAM opět na čtyřech kolech

POSTCARDS FROM ARKHAM opět na čtyřech kolech

Na druhý pokus, ale přece se dočkáme druhé části úspěšné tour k současné a kritiky velmi opěvované desce "ØAKVYL" prog-metalistů POSTCARDS FROM ARKHAM. Pro připomenutí: deska obsadila druhou příčku v kategorii Rock/Crossover v publicistické anketě Břitva, a to možná i díky skvělé spolupráci s producentem Jensem Bogrenem, který stojí i za deskami velikánů OPETH, KATATONIA, DEVIN TOWNSEND, a dalších.

Na jaře jim zasvítila červená stopka, ale pánové se nezalekli, čas využili pro pořádný trénink a rovněž pracovali na nových materiálech k chystané desce. Jejich vysoké produkční tempo se letos nezměnilo. Ve vynucené pauze vydali krátký film na motivy skladeb "Prologue" a "Yidhra". PFA také patří mezi kapely, které živě streamovaly koncert v době největšího hladu po živé muzice. Svěží, připravení a hlavně natěšení právě vyráží do ulic a měst na koncertní zastávky, mezi kterými se samozřejmě objeví Praha, Brno, Plzeň, Vsetín, Hradec Králové, ale i mnoho dalších měst. Bude to celkem 14 zastávek, tak nezapomeňte dorazit!

V brzké době navíc uveřejní nový videoklip, který bude mít exkluzivní premiéru na FB profilu časopisu Pevnost, a to začátkem října! Tento nezvykle futuristicky laděný videoklip ke čtvrtému singlu z desky - Mutual Distortion, nabídne několik překvapení a podle autora, jímž je jako obvykle frontman Frodys (Frodys - Audiovisual Weird Arts), bude premiéra videoklipu mít také interaktivní přesah.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový song od BEHEMOTH
novinka
17. augusta 2022
Nový BLOODY REDEMPTION onedlho
novinka
12. augusta 2022
SLIGHT LIE s novým songom
novinka
12. augusta 2022
Dnes konečne nový THE HALO EFFECT
novinka
12. augusta 2022
Druhý song AN ABSTRACT ILLUSION
novinka
11. augusta 2022