První kapitola z kroniky MISERY INDEX

První kapitola z kroniky MISERY INDEX

Po úspěšném šestém studiovém albu americké death/grindové legendy MISERY INDEX s názvem "Rituals of Power" přichází kapela s novým materiálem. Tentokrát se ovšem jedná o sérii krátkých dokumentů se souhrnným názvem "Chronicles", z nichž první, "History is rotten",  právě zveřejnili.

"Kdo s koho" - takový je život a každodenní boj slavné metalové kapely s věčným stresem a rutinou: "tour-studio-tour". V žánru, který vyžaduje mimořádné vypětí sil, notnou výdrž a samozřejmě brilantní muzikantské schopnosti, pohrávající si s rychlostí hry jako kočka s myší, je tento boj o to víc vyčerpávající. Člověk si musí najít způsob, jak odevzdanou energii nabýt rychle zpět a jak si zároveň zachovat charakter i cestu k dalšímu rozvoji, tomu tělesnému i duševnímu. Svou podstatnou roli hrají i média, kterými jsou muzikanti neustále na svých cestách obklopeni a bedlivě okem kamery pozorováni. A tak se MISERY INDEX rozhodli toto oko upřít na sebe záměrně a rovnou přímo s makro objektivem nasměrovaných do jejich životů, tvorby, únavy i všeho toho nadšení.

Čím víc o sobě řekneš, tím méně se tě ptají na to, o čem mluvit nechceš. Možná i tato myšlenka byla hnacím motorem vzniku těchto mini-dokumentů. Za téměř dvacet let existence kapely se toho nemálo stalo a rozhodně je o čem mluvit a co by fanoušky mohlo zajímat. O tvrdé práci, o lidské komunikaci, o hudbě, životě v tourbusu a udržování zdravého rozumu i mezilidských vztahů - o tom všem vám tahle skvadra z Baltimoru bude z první ruky vyprávět v tomto i následujících video záznamech série "Chronicles".

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024