PURNAMA žádá fanoušky o dotaci

PURNAMA žádá fanoušky o dotaci

Česká deathmetalová kapela PURNAMA žádá fanoušky o finanční podporu k nahrávání jejich nového alba. Níže zpráva přímo od kapely:

„Tento rok nahráváme naše druhé album "Flame of Rebellion", které budeme tvořit hned ve dvou studiích. Natáčet budeme ve Studiu BARN pod vedením Dana Frimla. A o celkový zvuk se nám postará samotný mistr Andy La Rocque (kytarista King Diamond) v jeho švédském Sonic Train Studios, kam se za ním i vypravíme. O brutální a kvalitní zvuk bude postaráno doslova mistrovsky.

Na přebalu pracuje umělec a kamarád M Luth Slaughter z Bandungu (Indonésie). Ukázku můžete vidět zde na stránce. V tomto duchu tvoří i hlavní obraz, který v sobě ponese hlubokou symboliku a příběh. S naším novým albem Flame of Rebellion vzplane náš plamen ještě silněji než kdy dřív. V jeho světle pocítíme sílu povstání, vzdoru a odhodlání postavit se novým výzvám a jít si za svým snem. Postupně v tomto roce budeme odkrývat další detaily. Věřte, že vše máme hluboce promyšleno a propojeno.

Do naší nové tvorby jsme se opřeli tak, jako ještě nikdy dřív. Věříme v PURNAMu, ale věříme hlavně ve Vás, protože Vy jste naše budoucnost a síla. Album "Flame of Rebellion" nás bude stát mnoho úsilí, ale i financí. Celkové náklady jsme spočítali na 120 000 Kč, a to nepočítáme videoklip, který se ještě tento rok bude také natáčet. Pojďte nám s tím pomoci a předobjednejte si naše nové album již teď, nebo nám pošlete třeba jen nějakou symbolickou částku. Vše se počítá a máme na to celý rok. Doposud jsme jako PURNAMA pomáhali benefičními kroky, kde to jen šlo. Nyní potřebujeme pomoci i my a věřte, že jakmile tohle zmákneme, tak se k boji Zlem proti Zlu vrátíme.“

Pokud máte zájem kapelu podpořit, platební údaje a další informace naleznete v PR na jejich webové stránce.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie