RAMCHAT s novým lyric videom

RAMCHAT s novým lyric videom

Slovenskí pagan/extreme metalisti RAMCHAT zverejnili na svojom YouTube novú pieseň "Spanšteli sme!". Ide o B-stranu z chystaného limitovaného vinylového EP "Jastrab", ktoré má vyjsť o týždeň.

Ak máte o túto raritu záujem, píšte rýchlo kapele, lebo zoznam záujemcov sa uzatvára. A-stranu s titulnou piesňou "Jastrab" kapela zverejní začiatkom roka 2019. Elektronickú verziu novej skladby nájdete na BandCamp profile kapely. Ku tomuto vinylovému EP skupina vydala aj tričko, ktoré nájdete v HiraxShope. Je to viac než rok, čo RAMCHAT prichádzajú s novým tričkovým motívom a tvrdí, že prechádza na iný štýl grafiky, akú mal doteraz. Zhodnotenie necháme na vás…

Sociálne ladený text čerstvo zverejnenej piesne "Spanšteli sme!" z Hiraxovho pera reže do živého:
„Spanšteli sme, zleniveli, každá blbosť nás vykoľají. Ego, prachy všetko velí, diamant sa tlakom celí! Vo všetkom sme premúdrelí, v súdení sme majstri zrelí, bez býka krava neotelí, pozor, aby sme nezľudšteli!,“ hlása text skladby.
„Bolo už na čase napísať niečo k tejto téme. Iba reflektujeme náladu v spoločnosti. Namiesto toho, aby sme začali držať spolu a viedli konštruktívny dialóg, tápeme, blúdime a hádame sa. A je jedno o akú tému ide,“ povedal o texte jeho autor Pavel "Hirax" Baričák.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie