ROSK akusticky vyprávějí o smrti a ponižující samotě

ROSK akusticky vyprávějí o smrti a ponižující samotě

Polská post-black metalová kapela ROSK na sebe upoutala pozornost už s debutovou deskou “Miasma” před dvěma lety. ROSK můžete znát i z festivalu Gothoom, kde kapela letos zahrála. S debutovým albem ROSK definovali svůj směr, kterým se hodlají ubírat. Mohutné kytarové valy, které jsou dlouhé až kam oko dohlédne, temné až jak duše unese a nenechají vás odejít. Ne, pokud přes ně nenajdete cestu.

ROSK se nyní vracejí s podzimem s druhou nahrávkou, která má jejich výraz obrátit naruby, přitom však bude udržovat esenci kapely. 7.11.2019 Poláci vydají akustické album "Remnants", které má vyprávět o konfrontaci se stářím, smrti milovaného člověka a o ponižující samotě, která pak přichází.

Kapela uvolnila k poslechu první skladbu “Rosary”. Píseň je rozlučkou se životem a přirozený odchod. Je to takovým posledním sbohem, a tak skladba také zní. Jako poslední výdech při soumraku. Prosba o podržení u šibenice, která je příliš vysoko. Skladba odčaruje i nádherně poetickým a metaforickým textem, který má zvláštní kouzlo.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie