SKYBLOOD - nový projekt Matse Levéna je venku

SKYBLOOD - nový projekt Matse Levéna je venku

Švédská heavy-metalová ikona Mats Levén, který propůjčil svůj hlas projektům, jako: CANDLEMASS, THERION, YNGWIE MALMSTEEN, a několika dalším, přichází konečně s vlastním projektem SKYBLOOD.

Ne, že by trpěl nedostatkem uměleckého sebevědomí, ale spolupráce hudebníků prodává, takže si Levén přizval do nahrávacího studia Uzi G hned několik zajímavých hostů! Těmi jsou:
Martin "Axe" Axenrot ( BLOODBATH, OPETH, WITCHERY), Nalley Påhlsson (TREAT, THERION), Snowy Shaw (ex-KING DIAMOND) a Petter Karlsson 'ex-THERION, DIABLO SWING ORCHESTRA).
Projekt SKYBLOOD vyslal své stejnojmenné album na prodejní pulty 22. listopadu a fanfáry jim k tomu hráli Napalm Records.

Z ukázek lze cítit melodický hard rock osmdesátých let, který na nás dýchá dobře uleželou whisky a vůní motorového oleje, zároveň ovšem nabízí temnější, kompoziční variace, chytlavé zpěvy a epickost klasického metalu v elegantním obalu. Zkušenosti a vyzrálost nelze popřít.

Singl "The Not Forgotten" už je sice měsíc venku, v záplavě bohatého, hudebního podzimu se ovšem zatoulala k nám až teď:

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

METALLICA a ich
novinka
27. januára 2023
UNEARTH vydali nový singel
novinka
27. januára 2023
ROTTEN SOUND chystajú apokalypsu
novinka
27. januára 2023
ENSLAVED - Forest Dweller
novinka
26. januára 2023