SKYBLOOD - nový projekt Matse Levéna je venku

SKYBLOOD - nový projekt Matse Levéna je venku

Švédská heavy-metalová ikona Mats Levén, který propůjčil svůj hlas projektům, jako: CANDLEMASS, THERION, YNGWIE MALMSTEEN, a několika dalším, přichází konečně s vlastním projektem SKYBLOOD.

Ne, že by trpěl nedostatkem uměleckého sebevědomí, ale spolupráce hudebníků prodává, takže si Levén přizval do nahrávacího studia Uzi G hned několik zajímavých hostů! Těmi jsou:
Martin "Axe" Axenrot ( BLOODBATH, OPETH, WITCHERY), Nalley Påhlsson (TREAT, THERION), Snowy Shaw (ex-KING DIAMOND) a Petter Karlsson 'ex-THERION, DIABLO SWING ORCHESTRA).
Projekt SKYBLOOD vyslal své stejnojmenné album na prodejní pulty 22. listopadu a fanfáry jim k tomu hráli Napalm Records.

Z ukázek lze cítit melodický hard rock osmdesátých let, který na nás dýchá dobře uleželou whisky a vůní motorového oleje, zároveň ovšem nabízí temnější, kompoziční variace, chytlavé zpěvy a epickost klasického metalu v elegantním obalu. Zkušenosti a vyzrálost nelze popřít.

Singl "The Not Forgotten" už je sice měsíc venku, v záplavě bohatého, hudebního podzimu se ovšem zatoulala k nám až teď:

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový BLOODY REDEMPTION onedlho
novinka
12. augusta 2022
SLIGHT LIE s novým songom
novinka
12. augusta 2022
Dnes konečne nový THE HALO EFFECT
novinka
12. augusta 2022
Druhý song AN ABSTRACT ILLUSION
novinka
11. augusta 2022
Nový song od LACRIMAS PROFUNDERE
novinka
11. augusta 2022