Slaughter Farm už tento piatok

Slaughter Farm už tento piatok

Zdá sa Vám, že ste v roku 2020 ešte nezažili hudobný masaker? Vaše uši pištia po ostrých žiletkách a oplzlých tónoch? Prajete si, aby vaše uši začali krvácať pri prvom slame? Presne pre vás otvorí Slaughter Farm svoje brány!

Tí, čo sa chopia najkrvavejšej mačety so zvyškami čriev, budú ABORTED FETUS. Rusi miešajú brutal death metalové nájazdy s goregrindovými pasážami, čo nás naživo priklincuje k najbližšej stene a verte mi, vaše vnútornosti neostanú na svojich miestach.

Nechutností a fekálií nikdy nie je dosť! O tom vás prídu presvedčiť GUTALAX. Goregrindoví prasiaci z Čiech, ktorí majú zmysel pre humor, ale aj pre drsný (hnedý) náter rovno do pysku. Bude to tanečná jazda, ako sa patrí.
Ani talianske zastúpenie nebude chýbať na farme plnej vražedných tónov. BLOODTRUTH prinesú z juhu prehnité tóny a dravosťou masových vrahov, aby nás naporciovali na malé kúsky.

Domáce rady bude zastupovať jediná kapela. SANATORIUM žiaľ nebude môcť vystúpiť kvôli vážnym zdravotným problémom ich bubeníka. Slam/deathové chute nám tak ukoja CRANIOTOMY.
Celé vraždiace inferno otvoria prvým rezom cez chrupavku kolena CONGENITAL ANOMALIES. Česi do nás naservírujú brutal death metal s technickým zázemím a dávkou agresivity.

Nebaví ťa zostať celý? Príď sa naporciovať 21. februára 2020 do Randal Clubu v Bratislave!
Viac informácií o koncerte nájdete na FB udalosti.


Zdroj: Lukáš Polák / Hlukoskop

Názory redakcie

Chýba názor redakcie