Špinavé UGečko pokračuje po 2. krát

Špinavé UGečko pokračuje po 2. krát

Týždeň po Veľkej noci, 7. apríla 2018, sa v klube Nové Korzo v Ružomberku uskutoční druhé pokračovanie úspešnej série "Špinavé UGečko pokračuje". Brány pekiel klubu sa otvoria o 19.00 a následne odpáli tento čierny, magický sviatok päť kapiel. V rámci svojho turné k nám zavíta zrejme najstarší black metalový projekt z Ruska, SATARIAL, ktorý predvedie svoju pútavú pódiovú šou.

Večer otvorí bytčianska kapela SORGOTH, ktorá bám naloží poctivý, špinavý, ufúľaný black metal. Ako druhé v poradí Vás v zuboch po klube roznesie žilinské groove death metalové komando MINOR. Následne Vám predvedie svoj ohnivý valčík metalová cháska FIERY WALTZ z Liptovského Mikuláša. Na konci ich setu je pripravené interaktívne prekvapenie pre fanúšikov. Po prvej trojici slovenských drtičov príde rad na headlinera, už spomínaných SATARIAL, ktorí Vás určite očaria svojou nespútanou black metalovou kázňou.

A večer uzatvorí topoľčianska death/doom metalová pecka SAMSARA, ktorá bám do uší naleje svojho výborného pohrebného doomu. Po skončení živých vystúpení bude do skorých ranných hodín prebiehať afterpárty.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky