SPOOK THE HORSES lákají do virtuálního světa

SPOOK THE HORSES lákají do virtuálního světa

Post-metalisté z Nového Zélandu, SPOOK THE HORSES, 28. srpna vydávají album "Empty Body“. Jako obvykle, i nyní se mohou Pelagic Records pyšnit netradičním, smyslným vinylovým zpracováním v pomerančově oranžové a klasické černé – k nahlédnutí zde

SPOOK THE HORSES už mají ve virtuálním světě další cirkulující singl "Inheritance“. Za jeho vizualizací stojí Max a Felix Telferovi, kteří hypnotické video zároveň doporučují pro maximální prožitek shlédnout ve VR. Mimoto má sextet venku vizualizované singly "Self Destroyer“ "Cell Death“, které zpětně rovněž doporučujeme ke shlédnutí a poslechu. 

SPOOK THE HORSES jsou fascinující, v podstatě až virtuózní kapelou. Její hudebníci často mění vyjadřovací prostředky, protože dokážou zahrát na každý nástroj. Díky tomu má šestice muzikantů ve své tvorbě množství možností bez horizontu na dohled. SPOOK THE HORSES ale hlavně dokážou napsat silné a nevšedně působící písně, což je jejich nejsilnější stránkou. Jejich desky jsou plné surové energie, zvířecí síly i vtahující atmosféry. V zrcadlech animality se pak odrážejí křehké a romantické post-rockové kompozice, které hraničí s elegantním ambientem. 

V roce 2018 SPOOK THE HORSES předskakovali na Novém Zélandu NEUROSIS. Pak následovalo koncertování v Evropě s THE OCEAN. SPOOK THE HORSES se stali uznalými členy umělecké rodiny Pelagic Records, za níž stojí právě THE OCEAN, už v roce 2017.

Pro fanoušky NEUROSISCULT OF LUNATHE OCEAN a OLD MAN GLOOM

Názory redakcie

Chýba názor redakcie