SYMBOLIC Open Air 2019 hlási headlinera

SYMBOLIC Open Air 2019 hlási headlinera

Říká se, že třetí deska či ročník je tím nejdůležitějším. Tady se láme chleba a dokazuje, že úspěchy minulé nebyly jen dílem náhody. Více jak roční namlouvání, jehož strastiplnost byla provázena obrovským úbytkem a následně ještě větším nárůstem kilogramů, je u konce. Ano, teď již to můžeme říci - máme headlinera pro SYMBOLICký ročník 2019.

Mohlo by se zdát, že jména jako DEMILICH, MORTA SKULD, INTERMENT nebo GOD MACABRE jsou dostatečně silnými jmény na to, aby utáhla festival, který má ambice býti jiný. Tedy, dávat možnost fanouškům vidět kapely, které třeba ještě nikdy za svůj život neviděli!

My jsme si řekli „chceme ještě jedno silné jméno na kterém jsme vyrostli“. Dámy a pánové, přivítejte v SYMBOLICké rodině headlinery pro rok 2019, přivítejte BENEDICTION. Kapelu, která se za dlouhých bezmála 30 let působení stala legendou death metalu.
Víc asi netřeba dodávat - po peripetiích s prodejem Třídvorského areálu, díky nimž jsme teď několik týdnů skoro nebyli vidět, jsme se opět rozhodli nadechnout… a nadechnutí je to neskutečně opojné.

Další novinky týkající se předprodejů, kapacity areálu a ostatních věcí čekejte zanedlouho.


Zdroj: Martin Halma / SYMBOLIC Open Air

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky