TESTAMENT v Bratislave má časový rozpis

TESTAMENT v Bratislave má časový rozpis

Unikátní koncert, který nemá headlinera. Do Bratislavy míří ultimátní sestava a sen každého thrashmetalisty. Koncert TESTAMENTSEPULTURAEXODUSDEATH ANGEL a HEATHEN není zastávka společného tour, ale jde unikátní setkání třech různých turné v jednom městě a v jeden večer. To, co se 12. júla 2022 odehraje v Refinery Gallery, se nebude opakovat nikde jinde na světě.

TESTAMENT na posledních deskách „Brotherhood of Snakes“ a „Titans Of Creation“ předvedli lavinu šťavnatých riffů. Ti navíc do slovenskej metropole přijedou s novou posilou za bicími, kterou není nikdo jiný než Dave Lombardo.
Mimořádnou energií jsou momentálně napumpovaní také EXODUS, kteří se po letech čekání vytasili se skvělou deskou „Persona Non Grata“.

V podobné síle přijede také SEPULTURA, kapela, která nikdy své koncerty nehrala na pol plynu a její poslední deska „Quadra“ je nekompromisní diktát.
DEATH ANGEL se svou kulatou desátou deskou stále otálejí, o jejich současných nadprůměrných kvalitách naživo se ale fanoušci jasně přesvědčili na loňském live EP „Bastard Tracks“. A mimořádnou sestavu uzavírají HEATHEN, američtí Coroner v powermetalovém podání.


To všetko už 12. júla 2022 v Bratislave - hale Refinery Gallery.
Najlacnejšie vstupenky sú v predpredaji na webe Obscure Promotion.
Viac informácií nájdete na FB udalosti.

Časový rozpis:
17:15 - 17:45 →  Heathen (USA)
18:05 - 18:45 →  Death Angel (USA)
19:05 - 20:00 →  EXODUS (USA)
20:30 - 21:35 →  SEPULTURA (BRA)
22:05 - 23:10 →  TESTAMENT (USA)


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie