The DILLINGER ESCAPE PLAN o týždeň v Prahe

The DILLINGER ESCAPE PLAN o týždeň v Prahe

Američtí the DILLINGER ESCAPE PLAN to prý balí!
Vlastně ne, jen si dávají uměleckou pauzu. Ať je to jakkoliv, příští měsíc přijedou na starý kontinent a vyhrožují posledním turné! Chcete ještě jiný důvod, proč si je nenechat ujít?

the DILLINGER ESCAPE PLAN, ikona mathcoru, mají za sebou hardcore punkové začátky, což vysvětluje jejich živelnost a živočišnost a mnohé úrazy členů kapely. Oficiálně vznikají roku 1997, což je letos přesně 20 let. Svými koncerty, plnými energie, propracované muzikantské dokonalosti, která se neznalým jevila jako disharmonie, si jich brzo všímá i Mike Patton a vytáhne Dilliny na společné turné s jeho úchylným projektem Mr. BUNGLE. Před 10 lety vyšlo kritiky nejoceňovanější album "Ire Works", tehdy ještě pod křídly britských Earache records, které brzy kapela opustila, ostatně jako většina jejich koní. Zatím poslední deska "Dissociation" vychází v roce 2016.

Speciálním hostem na evropském turné a tudíž i 15. februára 2017 v Lucerna Music Baru jsou k naší radosti norští SHINING, které jste loni mohli vidět v Praze společně s Intronaut.


Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie