Thrasheri EXORCIZPHOBIA vydávajú nový album

Thrasheri EXORCIZPHOBIA vydávajú nový album

Svoj tretí album vydávajú aj českí thrasheri EXORCIZPHOBIA. Vyšiel 7. decembra pod názvom "Digitotality". 

Žijeme v digitální době. Spousta z nás si už ani nedokáže představit, že existuje i jiný svět. Ten mimo hranice sociálních sítí a virtuální reality, které jsou ovládány nenasytnými korporacemi. Ten opravdu reálný, skutečný, hmatatelný. Je tu ale naděje. Parta nadšenců ze staré školy, jenž dokáže ukázat krásy reálného světa v plné parádě a donutit lidi vypnout a užít si úplně obyčejný svět bez přítomnosti virtuální reality. Říkají si Exorcizphobia a tato "banda mosh z Krkonoš" letos slaví už patnáctý rok na scéně. A na oslavu je potřeba si pořádně zapařit. Ideálně s novým albem "Digitotality", které ukazuje kapelu na vrcholu své formy a ve zřejmě nejlepší sestavě za celou její historii!!!

"Vše šlo až podezřele hladce. Myslím, že máme super chemii, jak po hudební, tak osobní stránce. Doufám, že je to z nahrávky cítit," vzkazuje fanouškům principál Exorcizphobie Tomáš „Skoří" Skořepa.

Letošní rok byl a stále je hodně poznamenaný koronavirovou epidemií a při minimálním koncertním vytížení tak mají kapely hodně času na skládání nového materiálu. Nápady na "Digitotality" se ale Skořímu honily v hlavě už delší dobu.

"Myšlenku hrubého konceptu jsem měl v hlavě už někdy po turné k About Us Without Us v roce 2018. Songy se tvořily v průběhu celého loňského roku až do začátku jara toho letošního. Nahrávali jsme na přelomu července a srpna ve vyškovském Davosu pod taktovkou mistra Otyna," vypráví.

Zmiňované předchozí album přijala veřejnost s nadšením a všichni si přejí, aby podobných poct dosáhla i novinka.

"Dá se říct, že nové album je koncepční, jednotlivé věci tvoří soudržný celek. Řekl bych, že Digitotality je temnější a má větší tah na branku než předchůdce. Zároveň je ale dost pestré a troufám si tvrdit, že i při delší stopáži některých skladeb nebude nudit," má jasno Skoří.

Zdroj: Support Underground 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky