TIMELOST balancují mezi devadesátkami a současností

TIMELOST balancují mezi devadesátkami a současností

Britská alternativní značka Church Road Records nepochybně má "talent hledat talenty". Mezi takové patří ještě mladý projekt TIMELOST, na němž se podílejí aktéři Shane Handal (SET AND SETTING) a Grzesiek Czapla (WOE). Debut "Don't Remember Me For This" byl minimálně zjevením a příslibem umělecké svěžesti do budoucna. 

TIMELOST patří mezi interprety, kteří koketují s žánry 90. let, a těm věnují moderní feeling. Tvorbu přátel z Filadelfie, kteří na svou loď přizvali i koncertní hráče, lze označit jako "grungegaze". "Don't Remember Me For This" totiž patří mezi ta alba, která oživují retro shoegaze rock, ale tvůrci mu do žil vpravili kytarový adrenalin, doplňky stravy pro přitvrzení zvuku a více vitamínů, které podporují energii. 

TIMELOST nedávno podepsali smlouvu právě s Church Road Records, což povede k vydání jejich v pořadí druhého alba "Gushing Interest". Jako LP a CD bude k dostání už 26. února letošního roku na eshopu labelu. 

K poslechu je venku první ochutnávka "Better Than Bedbugs". Nechte se unést bezstarostnou plavbou v oblacích na retro vlně 90. let! 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie