TOUCHÉ AMORÉ rozbalují temnotu a hledají naději

TOUCHÉ AMORÉ rozbalují temnotu a hledají naději

9. října vyšlo nové album post-hardcoristům TOUCHÉ AMORÉ z Los Angeles.

"Lament" začalo vznikat už v roce 2018, dva roky po vydání kritikou velmi kladně přijaté desky "Stage Four", která byla psána v zármutku zpěváka Jeremyho Bolma. Jeho matka bojovala a prohrála se zákeřnou rakovinou. 

"Lament" (vyšlo pod Epitaph Records) je album o hledání naděje. Sám Bolm v rozhovoru pro portál Vice řekl, že už nechtěl psát texty o své matce, ani o svém zármutku. Texty jsou vyprávěním o jeho životě. O tom, jak se jeho život od "Stage Four" změnil.

TOUCHÉ AMORÉ byli vždy o frustraci. První tři desky poháněl hněv a smutek. To teď ale nahradila tendence temnotu rozbalovat a hledat v ní světlo. "Lament" je ale pořád přímý následovník "Stage Four". I tato deska pojednává o destabilizačních pocitech, ovšem o těch pocitech, které následují po tak velké ztrátě.

"Lament" je deska plná melancholie, ale i radosti ze života. Vtipu i zármutku. Punkové energie, post-HC sreamamu a až post-rockových či shoegazových kytar. Protikladů, které se navzájem přitahují. Kapela, která se v České republice, konkrétně minulý rok v Praze, představila s DEAFHEAVEN, se ostatně vždy usmívala. Za tímto úsměvem se ale vždy skrýval bolestivý humor. 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie