Věda s THE OCEAN: Nové album prozkoumá druhohory

Věda s THE OCEAN: Nové album prozkoumá druhohory

Němečtí progressive post-metalisté THE OCEAN, kteří se ve svých konceptech zabývají historií vývoje Země a životním prostředím, chystají následovníka úspěšné a kritiky i fanoušky oceňované desky "Phanerozoic I: Palaeozoic"

"Phanerozoic II: Mesozoic" vychází 1.7.2020, takže vydání je vlastně za dveřmi. Německá kapela zatím ovšem nezveřejnila žádné další detaily ani hudební ukázku. Názvem "Phanerozoic II: Mesozoic" ale odkazuje na geologické časové období mezozoikum (druhohory) zhruba před 252 až 66 miliony let. Spadá do něj střední éra fanerozoika, nejmladšího eonu Země. Mezozoikum je děleno do tří period – trias, jura a křída. Ty měly trvání po 180 milionů let. Je to logické pokračování "Phanerozoic I: Palaeozoic", které zase odkazovalo na paleozoikum (prvohory). 

THE OCEAN jsou takovými hudebními vědci, kteří svou tvorbou, ve které dochází k destruktivní kolizi progressive metalu, hardcoru, post-metalu a sludge, otevírají brány k poznání historie vzniku a vývoje Země a rozprostírají úvahy o zrodu a destrukci, přirozeného řádu modré planety. 

Předobjednávky "Phanerozoic II: Mesozoic" budou možné za cca 20 dní na oficiálních webstránkách kapely.


Názory redakcie

Chýba názor redakcie