ZACHOVAJTE PANIKU v novom videu

ZACHOVAJTE PANIKU v novom videu

Donedávna posledným počinom slovenskej kapely ZACHOVAJTE PANIKU bolo demo "Monument" vydané v roku 2016. Za ten čas kapela neprestala písať nový materiál a zbierať nápady. Popri tvorbe chalani odohrali koncerty napr. v Košiciach a v Starej Ľubovni, a predstavili sa aj na košickom festivale Unicornfest, kde si zahrali spolu s From Our Hands. Počas tohto obdobia sa vrátil do zostavy pôvodný basák Seki.

Jedným z prvých nápadov, ktoré „Panika“ dala dokopy je nový singel "Angels". Song prešiel svojim prirodzeným vývojom a veľkú zásluhu na zvuku majú profesionáli ako Jakub Tirčo (Heľenine Oči, IONS), ktorý produkoval a robil mix pre tento song, master pesničky zabezpečil Ermin Hamidović (Systematic Productions), ktorý mastroval skupiny ako Architects, Periphery, Animals As Leaders a s nahrávaním vokálov nám pomáhal Miro Felber. 

Kapela prezradila, že pracuje na feate s Deelayom. A tak videoklip k skladbe "Angels" nie je jediná novinka, ktorú má pre vás skupina pripravenú. Aby vam nič neuniklo sledujte „Paniku“ na sociálnych sieťach a streamovacích službách.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový BLOODY REDEMPTION onedlho
novinka
12. augusta 2022
SLIGHT LIE s novým songom
novinka
12. augusta 2022
Dnes konečne nový THE HALO EFFECT
novinka
12. augusta 2022
Druhý song AN ABSTRACT ILLUSION
novinka
11. augusta 2022
Nový song od LACRIMAS PROFUNDERE
novinka
11. augusta 2022