ZACHOVAJTE PANIKU v novom videu

ZACHOVAJTE PANIKU v novom videu

Donedávna posledným počinom slovenskej kapely ZACHOVAJTE PANIKU bolo demo "Monument" vydané v roku 2016. Za ten čas kapela neprestala písať nový materiál a zbierať nápady. Popri tvorbe chalani odohrali koncerty napr. v Košiciach a v Starej Ľubovni, a predstavili sa aj na košickom festivale Unicornfest, kde si zahrali spolu s From Our Hands. Počas tohto obdobia sa vrátil do zostavy pôvodný basák Seki.

Jedným z prvých nápadov, ktoré „Panika“ dala dokopy je nový singel "Angels". Song prešiel svojim prirodzeným vývojom a veľkú zásluhu na zvuku majú profesionáli ako Jakub Tirčo (Heľenine Oči, IONS), ktorý produkoval a robil mix pre tento song, master pesničky zabezpečil Ermin Hamidović (Systematic Productions), ktorý mastroval skupiny ako Architects, Periphery, Animals As Leaders a s nahrávaním vokálov nám pomáhal Miro Felber. 

Kapela prezradila, že pracuje na feate s Deelayom. A tak videoklip k skladbe "Angels" nie je jediná novinka, ktorú má pre vás skupina pripravenú. Aby vam nič neuniklo sledujte „Paniku“ na sociálnych sieťach a streamovacích službách.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie