Ze švédských prohnilých hvozdů přicházejí WORMWOOD a příští rok se z jejich lůna zrodí debutové album

Ze švédských prohnilých hvozdů přicházejí WORMWOOD a příští rok se z jejich lůna zrodí debutové album

Stockholmští Wormwood jsou nováčky na scéně. Kapela se rozhodla dát dohromady roku 2014 a rok poté vydala EP The Void: Stories from the Whispering Well. Nyní však Wormwood ohlašují vydání svého debutového materiálu. Ten bude pojmenován Ghostlands - Wounds From A Bleeding Earth a postarají se o něj holandští Non Serviam Records na začátku příštího roku

Ghostlands - Wounds From A Bleeding Earth vyjde jak fyzicky, tak ve všech digitálních platformách. O produkci, mix a mastering se postaral Sverker Widgren ve studiu Wings Studios. O zdařilý cover se zasloužil fotograf a designér Mario Polzin z Moornebheym Design. O čem že první počin kapely bude? Údajně se bude jednat o nekonečný cyklus života a smrti, přičemž vše skončí znovuzrozením samotného světa. Skladby budou konceptem, vyprávějícím příběh zesnulých, potulujících se mezi živými, prožívajíc nekonečnou bolest a žal. Níže komentář samotných Wormwood.

"To become a part of the Non Serviam Records family is an honor for us. They have the burning passion for music just like we have so the partnership is perfect. We know that our album is unique and interesting, so to be able to spread the word out with Non Serviam Records is something we're looking forward to."

Názory redakcie

Chýba názor redakcie