Spoločnosť IMPERICON nominovala Slovákov STERCORE medzi TOP25 kapiel sveta

Spoločnosť IMPERICON nominovala Slovákov STERCORE medzi TOP25 kapiel sveta

Naše agilné domáce vydavateľstvo Slovak Metal Army oznamuje pozitívnu správu. Jedna z našich slovenských kapiel, patriacich pod ich hlavičku, a to STERCORE z Prievidze, sa dostala do finále najlepších 25 kapiel súťaže, ktorú organizuje spoločnosť IMPERICON. Nasleduje správa od vydavateľstva Slovak Metal Army:

Zdá sa až neuveriteľným snom, že STERCORE zo Slovenska boli nominovaní medzi 25 najlepších kapiel sveta v projekte NEXT GENERATION, ktorý každoročne pripravuje obrovská spoločnosť IMPERICON. Jedná sa však o realitu a táto možnosť tak dodáva kredit nielen samotnej kapele STERCORE a našej domácej scéne, či nášmu labelu Slovak Metal Army, ktorý STERCORE podporuje, ale hlavne snahe bandy z takzvaného východného bloku ísť bez rešpektu hore. Tvrdú prácu chalanov si už všimli na viacerých frontoch a spolupracovníci, porotcovia IMPERICON posunuli STERCORE do finále projektu NEXT GENERATION spomedzi viac ako 500 z kapiel celého sveta!

NEXT GENERATION je projekt zameraný na podporu najtalentovanejších hudobných skupín a možnosť prezentácie na festivaloch IMPERICON, zároveň tak možnosť získať grant na ďalšiu prácu kapely. IMPERICON tak dávajú vyniknúť tým najlepším! 

Pokiaľ máte záujem dostať STERCORE ešte ďalej, môžete jej odovzdať svoj podporný hlas, aby sa stali NO 1 NA SVETE. Aby však nemohli kapelám pomáhať kadejaké internetové roboty, je nutné podporu odovzdať prostredníctvom svojej emailovej adresy a zapojiť sa tak do korektného pre kapelu zo Slovenska.

TOTO JE LINK PRE PODPORU SLOVENSKEJ BANDY STERCORE V PROJEKTE NEXT GENERATION:
https://www.impericon.com/cz/next-generation-2019-voting-bands/?fbclid=IwAR3St3YOJ7zy9eppvYVH18gc1y8hXBeO6m9AqK573sLBLCFvipOjx8z45uk

Tvrdú drinu STERCORE, ktorá zaujala porotu IMPERICON, prezentuje najnovší video singel „Delirium“.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky