Zomrel Ralph Santolla

Zomrel Ralph Santolla

Len pred niekoľkými dňami sme priniesli správu, že Ralph Santolla, gitarista, ktorý sa nezmazateľne zapísal do metalovej histórie účinkovaním v skupinách ako OBITUARY, DEICIDE alebo ICED EARTH a naživo hrával napríklad aj s DEATH a hosťovaním prispel svojou časťou na albumy mnohých ďalších (PATHOLOGY, JON OLIVA´S PAIN, TARDY BROTHERS, JORN, DIABOLICAL, CANNABIS CORPSE...)  je po vážnom infarkte v kóme.

Dnes, 6.6. 2018, sa jeho rodina rozhodla ho odpojiť od prístrojov. Správy podávala najmä jeho najbližšia rodina, jeho syn Dorian Angelo Santolla uviedol už včera, že rodina sa rozhodla odpojiť ho od prístrojov. Jeho mama Sue Santolla-Rocha dnes uviedla, že Ralph "už neleží na tej posteli v nemocnici sv. Jozefa. Odišiel, je šťastný s pokojom v nebi." ... "Milovala som svojho syna viac, než si ktokoľvek dokáže predstaviť, moje srdce je zlomené... ale viem, že ma bezpodmienečne miloval a vždy bude so mnou".

Bol taktiež darcom orgánov, ako jeho mama uviedla a napriek ťažkým chvíľam ju neopustl humor: "Príjemcovia jeho orgánov nevedia, čo dostanú, kým sa zrazu nestanu sarkastickými, vtipnými, budú si dávať robiť tetovania a začnú hrať na gitare".

Rodine želáme veľa síl... Česť Ralphovej pamiatke. 

 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky