ALMANAC - Rush of Death

ALMANAC - Rush of Death

Hřmot motorů, vůně spáleného benzínu a dechberoucí rychlost. Ano, přesně to miluje Victor Smolski (ex-RAGE). A pozor - není to žádné platonické laškování, ale pořádná vášeň. Kolik metalistů taky může říct, že běžně jezdí 24hodinové závody?
A proč to píšu? Ono totiž, když něco opravdu milujete, dřív nebo později se to nutně projeví i v dalších oblastech vašeho života. Důkazem je nová deska ALMANAC.

Už od jejího startu je jasné, že tahle jízda bude stát za to. Motory bouří a všechno se žene kupředu. Jasně, přímo a nekompromisně. Na co nějaké zbytečné složitosti a kudrlinky? Teď je čas šlápnout na plyn. Zvolnění přijde až po úvodních peckách "Predator" a "Rush of Death". Victor Smolski totiž dobře ví, že v pořádných závodech je důležitá nejen rychlost, ale i vytrvalost, chytrost a správná taktika. Proto umí včas zvolnit. A přidat nějakou tu řidičskou frajeřinku.
Žádný karambol mu ale rozhodně nehrozí. Tuhle metalovou trať má totiž perfektně načtenou. Přesně tak ví, kdy šlápnout na plyn, kdy raději přibrzdit a kdy pobavit diváky perfektním driftingem. Převedeno do hudebního jazyka to znamená jediné. Kromě přímočaré powermetalové jízdy ve stylu RAGE z první dekády tohohle století se můžete těšit i na mohutné vrstvené vokály, luxusní orchestrální aranže a skladatelské lahůdky, jaké před pár lety servírovala LINGUA MORTIS ORCHESTRA. A důkaz? Tím je prakticky celé album.Tohle svezení prostě stojí za to. A co víc, s každou jízdou vás čeká překvapení, kterého jste si předtím nevšimli. A které vás zatlačí hluboko do sedadla. Pokud tedy máte aspoň trochu rádi obě před chvílí zmíněné bandy, rozhodně si tenhle závod užijete!

9 / 10

Tracklist

01. Predator
02. Rush of Death
03. Let the Show Begin
04. Soiled Existence
05. Bought and Sold
06. The Human Essence
07. Satisfied
08. Blink of an Eye
09. Can’t Hold Me Back
10. Like a Machine

Zostava

Patrick Sühl - zpěv
Jeannette Marchewka - zpěv
Victor Smolski - kytara, klávesy, violoncello, sitár, piano
Tim Rashid - basa
Kevin Kott - bicí

Informácie o albume

Žáner: Power Metal

Dátum vydania: 06.03.2020

Typ: CD, LP

Dĺžka: 47:04

Vydavateľstvo: Nuclear Blast

Webová stránka: http://www.almanac.band

Krajina: Německo

Informácie o recenzii

Uverejnené: 2020-04-16 18:04:32

Prečítané: 816x

Autor: Honza Němec

Honza Němec

Názory redakcie

Chýba názor redakcie