Enter The Eternal Fire VII

Enter The Eternal Fire VII

Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na sedmý ročník festivalu Enter The Eternal Fire. Ten se uskuteční 22.-23. 7. 2022 v areálu koupaliště ve Volyni (v jižních Čechách). Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a vrací se po roční pauze způsobené koronavirovými restrikcemi.

Nový rok nemůžeme začít jinak než pozitivním způsobem. Funeral black metal meditace polského uskupení MARTWA AURA zasáhne ETEF 2022. Jejich ponurá a hnilobná energie nás transcendentálně vtáhne až za bránu života a seznámí všechny se smrtí. Čerstvě mají za sebou úspěšné evropské turné s krajany MGŁA, což je pomyslnou pečetí kvality jejich nejčernějšího řemesla. Rozhodně stojí za to ponořit se do jejich stávající tvorby, nejen do aktuálního alba "Morbus Animus". V létě ve Volyni prostoupí vaším tělem i myslí infernální aura a magnetismus záhrobí se známkou MARTWA AURA.

Inspirováni pekelnými bohy z VENOM, SODOM, BATHORY či IMPALED NAZARENE; na ETEF přinášíme blackened thrash bez kompromisů a slitování v podobě squadu RAGEHAMMER z polského Krakówa. Od jejich prvního dema "War Hawks", přes debutové album "The Hammer Doctrine" (2016), od raných koncertů v místních hospodách a klubech až po sdílení pódia s takovými těžkými váhami, jako jsou DESTRÖYER 666 nebo CANNIBAL CORPSE, se desetiletí trvající cesta RAGEHAMMER zdá jasnější než-li kdykoliv předtím. Po čtyřech letech studiové nečinnosti se kapela vrátila ve stejné sestavě a zaútočila na jistou smrt stejnojmenným albem "Into Certain Death". V létě to bude na ETEF-pódiu mega pekelná pařba.

Musíme i trochu zadoomit. Tvorba plzeňských SELF-HATRED staví na kořenech české doommetalové scény z let devadesátých, jejichž odkaz kombinuje s doom/blackem, přesahujícím až k depressive blackovým a post-blackovým náladám. V sestavě figurují lidé, kteří působili v DISSOLVING OF PRODIGY, SSOGE a personální propojení panuje s ET MORIEMUR a SOMNIATE. První dvě alba ("Theia" a "Hlubiny") vyšla u respektovaného labelu Solitude Productions. Aktuálně se dokončuje materiál pro desku třetí, kterou bude kapela prezentovat naživo při nadcházejících koncertech.

TAEDIFER - nová kapela známých tváří, pánů z kapel jako INGROWING, GUTALAX, LOCOMOTIVE či BOHEMYST. Tihle ostřílení mazáci hrají poctivý death metal staré školy. Na tento rok je v plánu debutové album prosycené hnilobou a záhrobními melodiemi, při jehož poslechu vám určitě polezou z repráků červi!
 

Centinex


Kompletní line-up:
SADIST (ITA), CENTINEX (SWE), EREB ALTOR (SWE)
GRÁ (SWE), INFERNO (CZE), DOEDSVANGR (NOR) 
HYPNOS (CZE), RAGEHAMMER (POL), SUR AUSTRU (ROM)
MARTWA AURA (POL), HERESY (CRI), EXORCIZPHOBIA (CZE)
BOHEMYST (CZE), SELF-HATRED (CZE), WAR FOR WAR (CZE), NAURRAKAR (CZE)
CHOTZÄ (SUI), MALLEPHYR (CZE), MURDER Inc. (CZE), TAEDIFER (CZE)


Předprodej:
Vstupenky jsou nyní v předprodeji za 1000 Kč.
Děti pod 15 let za doprovodu zákonného zástupce mají vstup ZDARMA. ZTP mohou uplatnit 50% slevu ze vstupného.
Neváhejte a zajistěte si svůj lístek včas! Objednávejte pomocí formuláře na festivalovém webu.

Další novinky jsou postupně zveřejňovány na oficiálním webu a FB události. Sledujte tedy naše kanály pro nejčerstvější informace.
 

Ereb Altor

Informácie o koncerte

Názov: Enter The Eternal Fire VII

Mesto: VOLYNĚ

Klub/miesto: Koupaliště Volyně

Dátum: 22.07.2022 - 23.07.2022

Začiatok: 17:00

Vstupné: 1000 Kč (předprodej)

Webová stránka

Kapely

SADIST (ITA), CENTINEX (SWE), EREB ALTOR (SWE),
GRÁ (SWE), INFERNO (CZE), DOEDSVANGR (NOR),
HYPNOS (CZE), RAGEHAMMER (POL), SUR AUSTRU (ROM),
MARTWA AURA (POL), HERESY (CRI), EXORCIZPHOBIA (CZE),
BOHEMYST (CZE), SELF-HATRED (CZE), WAR FOR WAR (CZE), NAURRAKAR (CZE),
CHOTZÄ (SUI), MALLEPHYR (CZE), MURDER Inc. (CZE), TAEDIFER (CZE)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie