Husman Fest 6

Husman Fest 6

Tachovský Husman Fest, na kterém se pravidelně představují nejlepší kapely z domácí deathmetalové moderny i klasiky, hlásí kompletní soupisku pro rok 2023.


Do čela festivalu se tentokrát postaví slovenští death-blackoví matadoři DEPRESY, kteří se loni připomněli novou deskou "Psycold". Ta jednoznačně potvrdila, že tato parta stále patří ke špičce tuzemského extrémního metalu.
Neméně významnou formací na šestém Husmanu bude i chebská legenda PANDEMIA. I z jejího tábora se do světa šíří nový materiál, který zní velice slibně. Na tradiční deathmetalovou strunu pak brnknou také zlínští veteráni SCABBARD a jaroměřští ranaři DYSANGELIUM.

Modernější proud budou v rámci festivalu zastupovat domácí NEUROTIC MACHINERY, táborská stálice F.O.B. (obě kapely se v roce 2022 blýskly novými počiny) a s velkým očekáváním se vyhlíží také průkopníci tuzemského progressive death metalu, TRANSLUNARIA.
 

Banner


Ani tím však výčet vystupujících skupin nekončí. Dalším velkým jménem jsou MELANCHOLY PESSIMISM, kultovní experimentátoři na poli death-grindu. Z trochu jiného soudku pak budou nalévat thrashcoroví APATHY AGAIN. Do thrashových vod (ovšem s jasně patrným deathovým přesahem) se pak ponoříme ještě víc ve společnosti jihočeských draků ENDLESS DRAIN.

V Tachově nás tedy 15. 7. 2023 čeká další parádní metalový dýchánek. Akce se i tentokrát bude konat v prostředí zahrady Muzea Českého lesa. Kromě vytříbeného line-upu se můžete těšit na pohodovou atmosféru a skvělý zvuk, což jsou další typické parametry Husman Festu.

Více informací o festivalu najdete na FB události.
Těšíme se na viděnou v hojném počtu a Husman s vámi!


Zdroj: Aleš Ondráček / Husman & Neurotic Machinery

Informácie o koncerte

Názov: Husman Fest 6

Mesto: TACHOV

Klub/miesto: Muzeum Českého Lesa

Dátum: 15.07.2023

Začiatok: 11:00

Vstupné: 450 Kč

Webová stránka

Kapely

DEPRESY (Svk) / PANDEMIA
MELANCHOLY PESSIMISM / NEUROTIC MACHINERY
APATHY AGAIN / DYSANGELIUM / SCABBARD
F.O.B. / TRANSLUNARIA / ENDLESS DRAIN

Názory redakcie

Chýba názor redakcie