ALCEST a MONO prídu spoločne do Prahy

ALCEST a MONO prídu spoločne do Prahy

Dvě velká jména světové post-rockové scény vyrážejí na společné evropské turné - francouzští ALCEST a japonští MONO. Obě přivážejí do Prahy nová alba. A to již v pátek 28. října/októbra 2016

Japonští instrumental post-rockeri MONO již 17 let pilují svůj zvuk, ve kterém kombinují prvky ambientní a scénické hudby s gejzíry sonické výbušnosti. Kapela, jejíž hudba má křehkost Low, psychedelickou vůni My Bloody Valentine i ostrou syrovost Neurosis, je v Česku jako doma. Od památného koncertu na vyprodané Sedmičce v létě 2006 se zde objevuje s železnou pravidelností. Tentokrát zamíří do prostoru Palác Akropolis, aby své fanoušky seznámila s poslední deskou "Requiem For Hell".

Francouzští kolegové ALCEST mají kořeny v blackmetalové scéně. Přestože vznikli v roce 2000, živě začali hrát teprve až v roce 2010. V dalších letech postupem překročili hranice metalového žánru a posunuli se směrem k shoegaze, post-metalu a post-rocku. Na turné představí novou desku "Kodama", následovníka dva roky starého alba "Shelter".

Vstupenky jsou k dispozici prostřednictvím předprodejních sítí a najlacnejšie na webu pořadatelské agentury Obscure Promotion.


Zdroj: Radek Pavlovič / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021