AMENRA o týden v Praze

AMENRA o týden v Praze

Schyluje se k temné, zvukově pohlcující mši, ale rovněž povznášejícímu zážitku. Dnes už legendární formace AMENRA přiveze do Prahy nové album.
7.4. 2022 zahraje v klubu MeetFactory.

Belgičani AMENRA, jedna z nejzásadnějších doom/post-metalových kapel posledních let, jsou známi svými hlasitými a především intenzivními koncerty. Řev by měl bolet, zvuk by měl na těle být cítit. A zvuk těchto temných emotivců na vás padá jak lavina. AMENRA vámi prostě musí prostupovat.
Kde je bolest, je úleva. A pánové toto ve svém neúprosném, pohlcujícím zvuku, který jejich extatické koncerty doprovází, nalezli. Jejich robustní zvuk vás ve své všeobjímající intenzitě doslova oddělí od těla a napomůže dosáhnout spirituální očisty.

Přijít AMENRA na chuť však nemusí být vždy jednoduché i přesto, že legendy bahnité pomalé temnohudby (doom/post-metal, hardcore a sludge) vlastně opakovaně útočí osvědčenými zbraněmi, přičemž svůj recept efektivního hypno-minimalismu neustále vylepšují. Tak jak to začleněním nových prvků udělali na posledním albu "De Doorn".

Po odpadnutí japonských Envy z turné se role úvodního vystoupení ujme mezinárodně uznávaná skladatelka a virtuózka na violončelo JO QUAIL, která se bez žánrových bariér vydává do oblastí moderní klasiky, post-rocku, metalu ale i elektroniky.


Česká zastávka proběhne 7.4. v Praze - MeetFactory.
Nejlevnější vstupenky v předprodeji na webu Obscure Promotion.

Časový rozpis:
20:15 - 21:00 →  JO QUAIL (ENG)
21:30 - 22:40 →  AMENRA (BEL)

Více informací najdete na FB události.

Amenra


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie