BASINFIREFEST se přesouvá na rok 2021

BASINFIREFEST se přesouvá na rok 2021

Asi už tušíte, o čem následující slova budou. Naše vláda letošní léto z bezpečnostních důvodů pandemické nákazy nepovolí žádné festivaly.

I my tedy musíme přistoupit k přesunutí BASINFIREFESTu na příští rok. Ani netušíte, jak moc nás to mrzí. Obzvlášť v situaci, kdy jsme se po dvou letech, co se Basin nekonal, do jeho nové kapitoly vrhli s veškerou vervou.
Ale nezoufejme a soustřeďme se především na to, abychom tuto šílenou dobu ve zdraví přežili a abychom se na louce u Spáleného Poříčí za rok skutečně sešli. Bude proč!

Pokud tento ročník měl být „zahajovací“, vězte, že v roce příštím se chystáme šlápnout do pedálů na plný plyn a ukázat vám již celistvou vizi festivalu.
Samozřejmě už probíhají jednání, aby letošní nabušený line-up kapel pro příští ročník zůstal stejný. Vedle toho ale očekávejte jeho další rozšíření. Nejen o nová hvězdná jména, ale i o čtvrtý festivalový den!

Nový termín Basinfirefestu je 24.-27. 6. 2021 a vaše zakoupené vstupenky na něj zůstávají v platnosti. Věříme, že jsme vám dali dobré důvody si je ponechat, a zároveň doufáme, že nám jejich ponecháním vyjádříte svou podporu.


Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie